O nás

Už plne klimatizovane,príjemne prostredie!!(možnosť sedenia na terase) Možnosť zakúpenia vianočných darčekových poukazov!!

Vitajte v AIDYL štúdiu...:) Sídlime na Obchodnej 34 v Bratislave, ...sme tetovacie a piercingové štúdio s dlhoročnou praxou a príjemným personálom.

Ponúkame: PIERCING, NASTREĽOVANIE NÁUŠNÍC, obľúbený MIKRODERMAL, veľky sortiment piercingov a dezinfekčných prostriedkov,TURBO-solária.
NOVINKOU je LASER, odstánenie tetovania

MASÁŽE  MARBEN: Športová, Klasická, Lymfodrenážna masáž, + liečenie minerálnou lampou

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov, kladieme veľký dôraz na to, aby sme vždy striktne dodržiavali hygienické normy a ponúkali zákazníkom to najlepšie.

Otváracie hodiny: Po - Pia : 10 - 18.30 hod.
Sobota :   na objednávku
Nedela : zatvorene

Lýdia Benovičová (piercing, microdermal, nastreľovanie náušníc (aj bábätkám),  laser - odstránenie tetovania, vhodné aj na prekrývanie starých tetovaní, školenia akreditované ministerstvom školstva) 0905 399 369, aidyl.sk@gmail.com

Martin - Marben masáže , tel. 0902 059 798

 

NIEKTORÉ ĎALŠIE SLUŽBY

Microdermal - je pomerne nový druh piercingu. Je to implantát - titanové teliesko s vymeniteľnou hlavičkou, kde sa časť šperku implantuje pod kožu. Na šperk, je možné podľa situácie, nálady zvoliť šperky, guličky rôznej farby a veľkosti, hroty, platničky, iné tvary s rôznymi vzormi, motívmi. Technika  microdermal je menej bolestivá ako klasický piercing,  aj doba hojenia je pomerne kratšia

  • LASER - odstránenie tetovania
  • PIERCING
  • MIKRODERMAL
  • NASTREĽOVANIE NAUŠNÍC
  • SOLÁRIUM
  • Školenia akreditované MINISTERSTVOM ŠKOLSTVA SR
©2011 Aidyl tattoo, all rights reserved, created by binary.sk